Oznaki, że Twoja przestrzeń do odpoczynku wymaga remontu

Wszyscy wiemy, że strefy przerw w pracy są fantastycznym dodatkiem do każdej przestrzeni biurowej. Jest to obszar, który pozwala pracownikom na współpracę, odpoczynek, pięć minut ciszy i spokoju na krzesłach biurowych lub po prostu usiąść i popracować nad szybkim zadaniem w innym środowisku.

Udekorowanie strefy przerw w sposób kreatywny i inspirujący ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz zachęcić pracowników do dalszego korzystania z tej przestrzeni. Jak więc możesz stwierdzić, kiedy nadszedł czas, aby ją nieco odświeżyć?

Jeśli nie dostrzegasz żadnych z tych oznak, czas podjąć działania:

  • Twoi pracownicy nie korzystają z przestrzeni tak często, jak wcześniej
  • Meble w Twojej przestrzeni wykazują oznaki zużycia
  • Przestrzeń wygląda po prostu nudno i nieciekawie
  • Nie ma zbyt wiele miejsca do współpracy, np. za mało miejsca na okrągłe biurko lub miejsce do burzy mózgów.

Możesz łatwo odświeżyć swoją przestrzeń do pracy bez wydawania dużych pieniędzy. W niektórych przypadkach chodzi po prostu o pomalowanie. Meble mogą zawierać siedziska modułowe, kilka foteli lub sof zapewniających wygodę. Przestaw rzeczy, aby do wnętrza wpadało więcej naturalnego światła. To często wystarczy, aby zwiększyć zaangażowanie w pracę w tym obszarze.

Czy w Twoim biurze znajduje się strefa spotkań?

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon: 503-458-238

Email: kontakt@startuproadshow.pl

Adres

00-008 Warszawa 
ul. Tarnowska 4 

Godziny pracy

pn - pt 8:00 - 16:00 

Misja firmy

Zajmujemy się doradztwem w urządzaniu przestrzeni biurowych. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele ciekawych i przydatnych artykułów związanych z organizacją przestrzeni  biurowej i ergonomią pracy. Zapraszamy do miłej lektury!

Polecamy