Czy można znaleźć prywatność w biurze na planie otwartym?

Powszechność biur typu open space sprawia, że myślisz, iż wygospodarowanie pięciu minut dla siebie w tak dużej przestrzeni biurowej jest całkowicie niemożliwe. Z pewnością tak wiele biurek na jednej przestrzeni sprawia, że spokojny dzień jest zupełnie nieosiągalny? Czy rozpraszanie uwagi w biurach otwartych nie jest czymś oczywistym?

Właściwie nie. Znalezienie prywatności w biurze otwartym jest całkowicie możliwe, ale wszystko sprowadza się do tego, jak zostało ono zaprojektowane.

Czy słyszałeś o zwinnym miejscu pracy? Jest to duża przestrzeń o otwartym planie, która jest podzielona na różne strefy, często z wykorzystaniem ścianek działowych, paneli akustycznych i kabin, aby stworzyć te oddzielne przestrzenie.

Znajdziesz tu strefy współpracy, w których ludzie mogą swobodnie rozmawiać, strefy ciszy, w których mogą pracować bez przeszkód, a nawet strefy relaksu, w których można się szybko odstresować i odpocząć. Meble biurowe są zaprojektowane tak, aby były wygodne i pomocne, a jednocześnie odpowiadały potrzebom danej strefy.

Jeśli więc trudno Ci wygospodarować pięć minut dla siebie, być może rozwiązaniem będzie podzielenie biura na planie otwartym na strefy.

Jak znaleźć prywatność w otwartym biurze?

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon: 503-458-238

Email: kontakt@startuproadshow.pl

Adres

00-008 Warszawa 
ul. Tarnowska 4 

Godziny pracy

pn - pt 8:00 - 16:00 

Misja firmy

Zajmujemy się doradztwem w urządzaniu przestrzeni biurowych. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele ciekawych i przydatnych artykułów związanych z organizacją przestrzeni  biurowej i ergonomią pracy. Zapraszamy do miłej lektury!

Polecamy